Agenda

dec
10
za
Eucharistieviering – 3e zaterdag van de advent @ H.Lambertuskerk
dec 10 @ 18:45

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – 3e zaterdag van de advent @ H.Hart/H.Joh.
dec 10 @ 19:00

Voorganger: Charles

dec
11
zo
Eucharistieviering – 3e zondag van de advent @ Keldonk
dec 11 @ 09:00

Voorganger: v Buul

Eucharistieviering – 3e zondag van de advent @ H.Lambertuskerk
dec 11 @ 10:00

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – 3e zondag van de advent @ Zijtaart
dec 11 @ 10:30

Voorganger: Holterman

Eucharistieviering – 3e zondag van de advent @ Erp
dec 11 @ 11:00

Voorganger: Rombauts

dec
17
za
Eucharistieviering – 4e zaterdag van de advent @ H.Lambertuskerk
dec 17 @ 18:45

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – 4e zaterdag van de advent @ Eerde
dec 17 @ 19:00

Voorganger: Holterman

dec
18
zo
Eucharistieviering – 4e zondag van de advent @ Boerdonk
dec 18 @ 09:30

Voorganger: Rombauts

Eucharistieviering – 4e zondag van de advent @ H.Lambertuskerk
dec 18 @ 10:00

Voorganger: Smulders

Woord en Communieviering – 4e zondag van de advent @ H.Hart/H.Joh.
dec 18 @ 10:00

Voorganger: Werkgroep

Eucharistieviering – 4e zondag van de advent @ Zijtaart
dec 18 @ 10:30

Voorganger: Holterman

Woord en Communieviering – 4e zondag van de advent @ Mariaheide
dec 18 @ 10:30

Voorganger: Werkgroep

Eucharistieviering – 4e zondag van de advent @ Erp
dec 18 @ 11:00

Voorganger: Rombauts

dec
24
za
Eucharistieviering – Kerstmis nachtmis @ Erp
dec 24 @ 17:00

Voorgangers: Charles/Hennie
Familiepastoraat

Eucharistieviering – Kerstmis nachtmis @ Keldonk
dec 24 @ 19:00

Voorganger: v Buul

Eucharistieviering – Kerstmis nachtmis @ H.Lambertuskerk
dec 24 @ 19:00

Voorgangers: Charles / Hennie
Familiepastoraat

Eucharistieviering – Kerstmis nachtmis @ Mariaheide
dec 24 @ 19:00

Voorganger: Smulders

Eucharistieviering – Kerstmis nachtmis @ Eerde
dec 24 @ 19:00

Voorganger: Holterman

Woord en Communieviering – Kerstmis nachtmis @ Boerdonk
dec 24 @ 19:00

Voorganger: Werkgroep
herdertjesviering