Wandelen naar Handel
Zondag 7 mei in alle vroegte – het is 05.15 uur- stond een bont gezelschap aan mensen in de startblokken om naar Handel te wandelen. Het was nog donker en stil.
Pastoraal werkster Viona verwelkomde de vormelingen uit Erp en Veghel, hun (peet)ouders, leden van M25 en enkele andere pelgrims. Zij gaf aan iedereen een steen mee. Een steen waaraan alle zorgen, gedachten, vragen of hulp – al dat wat zwaar op het hart ligt- toevertrouwd mag worden onderweg. Wij hebben de zon zien opkomen en de wereld zien open gaan.
Na een welverdiende stop halverwege, vervolgden wij onze weg en al snel kwam pater Charles ons tegemoet gelopen. Kerkklokken verwelkomden ons krachtig toen wij Handel binnenliepen. In de kerk van Handel kwamen wij samen voor een pelgrimsviering. De meedragen stenen – sommigen met zelf geschreven woord of symbool- mochten losgelaten worden en werden neergelegd in een hart onder het Licht van de Paaskaars. Alle vormelingen kregen na de viering nog een welverdiende pluim!
Bij Handelia was er tot slot nog onder het genot van een kopje koffie, thee of iets fris een samenzijn. Een gezellige afsluiting van een geslaagde pelgrimage!

