Vrijwilligers gevraagd voor de Telefoondienst van de Diakonie

De Hulpdienst Diakonie heeft dringend behoefte aan versterking van de groep vrijwilligers die de telefoondienst van de diakonie laten functioneren.

Mogelijk vraagt u zich af: wat doet de hulpdienst van de diakonie.
Kort gezegd komt het er op neer dat door vrijwilligers hulp geboden wordt bij het uitvoeren van klussen en bij het vervoer van hulpvragers naar een bestemming die ze anders niet kunnen bereiken. Denk hierbij aan bezoek aan kapper, huisarts, ziekenhuis, vrienden, Pieter Breughelhuis en het Leijhuis.

Om deze hulp te kunnen krijgen bellen de hulpvragers naar een centraal nummer van de telefoondienst. Daar wordt opgenomen door een lid van de vrijwilligersgroep van de telefoondienst. De telefoondienst werkt gewoon in je eigen huis met je eigen telefoon.
De telefoondienst is bereikbaar alle werkdagen van 9 tot 11 uur in de ochtend en ‘s avonds van 19 tot 21 uur.
Elke vrijwilliger neemt een keer per 14 dagen een van deze diensten voor zijn of haar rekening.

Omdat door omstandigheden enkele leden helaas hun medewerking hebben moeten beëindigen, heeft de telefoondienst dringend behoefte aan versterking.
Denkt U, dat is wel iets voor mij, ik heb nog wel een paar uurtjes in de veertien dagen beschikbaar om me in te zetten voor mensen die hulp vragen?

Aarzel niet en neem contact op met de voorzitter van de Telefoondienst

Frans Staps
0653453945